28M0118-000
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28M0118-000
Beschreibung:
ROD,SLD,BB,CSNO 12X3MM
Benutzer handbuch
Series 28M
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Filter Type -
Package Tape & Reel (TR)
Size / Dimension 0.472" L x 0.118" W (12.00mm x 3.00mm)