28M0250-100
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28M0250-100
Beschreibung:
ROD,SLD,BB,CSNO 30X6.35MM
Benutzer handbuch
Series 28M
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Filter Type -
Package Tape & Reel (TR)
Size / Dimension 1.181" L x 0.250" W (30.00mm x 6.35mm)