29F0418-0SR-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
29F0418-0SR-10
Beschreibung:
FERRITE BEAD 80 OHM 8SMD 4LN
Auf Lager : 5400
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 900
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 80 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.240" L x 0.177" W (6.10mm x 4.50mm)
Height (Max) 0.115" (2.92mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 29
Package / Case 8-SMD, Flat Lead
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 6A