29F0818-1SR-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
29F0818-1SR-10
Beschreibung:
FERRITE BEAD 119 OHM 16SMD 8LN
Auf Lager : 10630
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 119 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.450" L x 0.177" W (11.43mm x 4.50mm)
Height (Max) 0.165" (4.19mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 29
Package / Case 16-SMD, Flat Leads
Number of Lines 8
Current Rating (Max) 6A