ALH25AF48
Artesyn Embedded Power
Produkt-Nr.:
ALH25AF48
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 100W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 3.3V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.45" H (61.0mm x 57.9mm x 11.5mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 20A, 25A
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 36V
Series ALH25 (100W)
Power (Watts) 100 W
Type Isolated Module
Package / Case 10-DIP Module
Efficiency 88%