Artesyn Embedded Power
Produkt-Nr.:
ALH25AF48
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 5V 3.3V 100W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 3.3V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.40" L x 2.28" W x 0.45" H (61.0mm x 57.9mm x 11.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 20A, 25A |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Series | ALH25 (100W) |
| Power (Watts) | 100 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 10-DIP Module |
| Efficiency | 88% |
| Mfr | Artesyn Embedded Power |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| Package | Bulk |