Advanced Micro Devices
Produkt-Nr.:
AM686/BIC
Hersteller:
Paket:
TO-100-10
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR TO100-10
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
10
$30.628
$306.28
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 15ns |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 60dB PSRR |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-100-10 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | TO-100-10 Metal Can |
| Mfr | Advanced Micro Devices |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | -5.4V ~ -6.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Input Bias (Max) | 13µA |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 42mA |