AMLV12V34C550
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
AMLV12V34C550
Beschreibung:
VARISTOR MLV 1206 34VW 77VC
Auf Lager : 4990
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 550 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series AMLV
Energy 0.4J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 26 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 34 V
Current - Surge 200 A