AMLV18V30C1700
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
AMLV18V30C1700
Beschreibung:
VARISTOR MLV 1812 30VW 77VC
Auf Lager : 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 35 V
Capacitance @ Frequency 1700 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 39 V
Varistor Voltage (Max) 43 V
Series AMLV
Energy 3.8J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 23 V
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 30 V
Current - Surge 600 A