AMLV22V34C6500
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
AMLV22V34C6500
Beschreibung:
VARISTOR MLV 2220 34VW 77VC
Auf Lager : 1600
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 6500 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series AMLV
Energy 12J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Eaton - Electronics Division
Maximum AC Volts 26 V
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 34 V