ASMAJ22CA-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
ASMAJ22CA-HF
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
DO-214AC (SMA)
Beschreibung:
DIODE TVS 22V 400W SMA BI-DIR AU
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 11.3A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V