ATH18K12-9SJ
Artesyn Embedded Power
Produkt-Nr.:
ATH18K12-9SJ
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 1.2-5.5V 99W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Output 1 1.2 ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.50" L x 0.87" W x 0.38" H (38.1mm x 22.1mm x 9.6mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 18A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series ATH18 (99W)
Power (Watts) 99 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 10-SMD Module
Efficiency 95%