ATV02W121-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
ATV02W121-HF
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
SOD-123F
Beschreibung:
TVS DIODE 120VWM 193VC SOD123
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.04A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 133V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 120V