ATV04A191J-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
ATV04A191J-HF
Beschreibung:
TVS DIODE 190VWM 307.8VC SMA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.3A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 211V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 307.8V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 190V