Zuhause / TVS Diodes / ATV04A441JB-HF
minImg
ATV04A441JB-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
ATV04A441JB-HF
Beschreibung:
TVS DIODE 440VWM 713VC SMA
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 560mA
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 492V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 713V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 440V