Zuhause / TVS Diodes / ATV30C120JB-HF
minImg
ATV30C120JB-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
ATV30C120JB-HF
Paket:
DO-214AB (SMC)
Beschreibung:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Auf Lager : 2996
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 150.75A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMC)
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V