Zuhause / RF Filters / BPF1608LM02R2400A
minImg
BPF1608LM02R2400A
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
BPF1608LM02R2400A
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.7dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.032" (0.80mm)
Product Status Active
Series 1608
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth -
Mfr Pulse Electronics
Ripple 0.5dB
Frequency 2.45GHz Center