Zuhause / RF Filters / BPF1608LM07R2400A
minImg
BPF1608LM07R2400A
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
BPF1608LM07R2400A
Beschreibung:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3.2dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Obsolete
Series 1608
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Bandwidth -
Mfr Pulse Electronics
Ripple 0.5dB
Frequency 2.45GHz Center