Zuhause / RF Filters / BPF1608LM09R5000A
minImg
BPF1608LM09R5000A
Pulse Electronics
Produkt-Nr.:
BPF1608LM09R5000A
Hersteller:
Pulse Electronics
Beschreibung:
FILTER BAND PASS 5G WLAN
Auf Lager : 15950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.028" (0.70mm)
Product Status Active
Series 1608
Package / Case 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 950MHz
Mfr Pulse Electronics
Ripple -
Frequency 5.375GHz Center