BULK-RB-N70-4
USA Sealing
Produkt-Nr.:
BULK-RB-N70-4
Hersteller:
USA Sealing
Beschreibung:
Neoprene Rubber Ball - 70A - 3/8
Benutzer handbuch
Series -
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Shape Ball
Color Black
Mfr USA Sealing
Features -
Material Neoprene
Package Tape & Box (TB)
Product Status Active
Diameter 0.375" (9.53mm)