BULK-RB-N70-9
USA Sealing
Produkt-Nr.:
BULK-RB-N70-9
Beschreibung:
Neoprene Rubber Ball - 70A - 1-1
Benutzer handbuch
Series -
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Shape Ball
Color Black
Mfr USA Sealing
Features -
Product Status Active
Diameter 1.125" (28.58mm)