BULK-RB-N70FDA-10
USA Sealing
Produkt-Nr.:
BULK-RB-N70FDA-10
Beschreibung:
FDA Neoprene Rubber Ball - 70A -
Benutzer handbuch
Series -
Operating Temperature -34°C ~ 121°C
Shape Ball
Color White
Mfr USA Sealing
Features Food Grade
Product Status Active
Diameter 1.375" (34.93mm)