C301313A-103NHF
ITG Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
C301313A-103NHF
Beschreibung:
CMC 10MH 2.2A 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 197mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.043" L x 1.012" W (26.50mm x 25.70mm)
Height (Max) 0.728" (18.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series C301313A
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 2.2A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr ITG Electronics, Inc.
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 10 mH @ 10 kHz