CHSA5930R0002F
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
CHSA5930R0002F
Paket:
5930
Beschreibung:
RES 0.0002 OHM 1% 15W 5930
Auf Lager : 2916
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.076" (1.93mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.591" L x 0.299" W (15.00mm x 7.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 5930
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.2 mOhms
Series CHSA
Power (Watts) 15W