CPDF24V-HF
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
CPDF24V-HF
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
1005/SOD-323F
Beschreibung:
TVS DIODE 24VWM 25V 1005/SOD323F
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 10pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 25V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 47W
Product Status Active
Supplier Device Package 1005/SOD-323F
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Package / Case 1005 (2512 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V