CPDVR083V3UA
Comchip Technology
Produkt-Nr.:
CPDVR083V3UA
Hersteller:
Comchip Technology
Paket:
SOT-383F
Beschreibung:
TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOT383F
Auf Lager : 3000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 3000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 25pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 40W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-383F
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 8V
Package / Case SOT-383F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max)