CV320K10T
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CV320K10T
Beschreibung:
MOV, 320V (Vrms), 10%, 10mm
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 260 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series CV
Energy 91J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 320 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V