CVH230K23B
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CVH230K23B
Beschreibung:
MOV, 230V (Vrms), 10%, 23mm
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 324 V
Capacitance @ Frequency 2200 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 360 V
Varistor Voltage (Max) 396 V
Series CVH
Energy 313J
Package / Case Disc 23mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 230 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 300 V