ECS-21K-15B
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-21K-15B
Hersteller:
ECS Inc.
Beschreibung:
MONO XTAL 21.4MHZ 4P 2PC 2DB TH
Auf Lager : 144
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Height (Max) 0.315" (8.00mm)
Product Status Active
Frequency - Center 21.4 MHz
Series MCF
Package / Case UM-1
Bandwidth 15 kHz
Mfr ECS Inc.
Ripple 1dB
Number of Poles 4
Package Bulk
Impedance 1.5 kOhms