ECS-21K-30A
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-21K-30A
Beschreibung:
MONO XTAL 21.4MHZ 2P 1.5DB TH
Auf Lager : 247
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.437" L x 0.185" W (11.10mm x 4.70mm)
Height (Max) 0.441" (11.20mm)
Product Status Active
Frequency - Center 21.4 MHz
Series MCF
Package / Case HC-49/U
Bandwidth 30 kHz
Mfr ECS Inc.
Ripple 0.5dB
Number of Poles 2
Package Bulk
Impedance 1.5 kOhms