ECS-21K-30B
ECS Inc.
Produkt-Nr.:
ECS-21K-30B
Beschreibung:
MONO XTAL 21.4MHZ 4P 2PC 2DB TH
Auf Lager : 69
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Height (Max) -
Product Status Active
Frequency - Center 21.4 MHz
Series MCF
Package / Case UM-1
Bandwidth 30 kHz
Mfr ECS Inc.
Ripple 1dB
Number of Poles 4
Package Bulk
Impedance 1.8 kOhms