ELF-17N013A
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
ELF-17N013A
Beschreibung:
CMC 1.3A 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
DC Resistance (DCR) (Max) 202mOhm (Typ)
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.591" L x 0.894" W (15.00mm x 22.70mm)
Height (Max) 0.886" (22.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series N
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.3A