Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
EXC-34CE670U
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CMC 250MA 2LN 67 OHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.2451
$2.451
25
$0.2147
$5.3675
50
$0.18392
$9.196
100
$0.168625
$16.8625
250
$0.153292
$38.323
500
$0.144077
$72.0385
1000
$0.110362
$110.362
2500
$0.104234
$260.585
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 800mOhm |
| Impedance @ Frequency | 67 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EXC34 |
| Voltage Rating - DC | 5V |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 250mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | EXC-34 |