Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
F1180NBGI8
Hersteller:
Paket:
48-VFQFPN (7x7)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
VFQFPN 7.00X7.00X0.80 MM, 0.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Mixers | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 365mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VFQFPN (7x7) |
| Series | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Secondary Attributes | - |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Frequency | 1.4GHz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure | 10.5dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 9.2dB |
| Base Product Number | F1180 |