Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
F1192BNLGK
Hersteller:
Paket:
24-VFQFPN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
VFQFPN 4.00X4.00X0.90 MM, 0.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Mixers | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 265mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-VFQFPN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Secondary Attributes | Down Converter |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Frequency | 400MHz ~ 3.8GHz |
| Noise Figure | 11.1dB |
| Package | Tray |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 5.95dB |
| Base Product Number | F1192 |