Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
F2914NBGK
Hersteller:
Paket:
24-VFQFPN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC RF SWITCH SP4T 8GHZ 24VFQFPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| IIP3 | 61dBm |
| Frequency Range | 400MHz ~ 8GHz |
| Circuit | SP4T |
| Topology | Absorptive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-VFQFPN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.25V |
| Test Frequency | 8GHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Isolation | 50dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| Package | Tray |
| RF Type | Cellular |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | F2914 |