HPC1/2C470M
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HPC1/2C470M
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient -600/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series HPC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W