HPC1C332K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HPC1C332K
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series HPC
Power (Watts) 1W