HPC2C100M
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HPC2C100M
Paket:
Axial
Beschreibung:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.906" L (5.00mm x 23.00mm)
Temperature Coefficient -600/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 Ohms
Series HPC
Power (Watts) 2W