HPC3C470K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HPC3C470K
Paket:
Axial
Beschreibung:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm)
Temperature Coefficient -600/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series HPC
Power (Watts) 3W