HPC4C682K
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HPC4C682K
Beschreibung:
LEADED RESISTOR CERAMIC ANTI PUL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.496" L (8.00mm x 38.00mm)
Temperature Coefficient -900/ -1900ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series HPC
Power (Watts) 4W