ICM0805ER670M
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ICM0805ER670M
Beschreibung:
CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Auf Lager : 1952
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 250mOhm
Impedance @ Frequency 67 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.057" (1.45mm)
Series ICM-0805
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 400mA