ICM1206ER102M
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ICM1206ER102M
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
CMC 230MA 2LN 1K OHM SMD
Auf Lager : 679
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1Ohm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.083" (2.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ICM-1206
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 230mA