ICM1206ER900M
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ICM1206ER900M
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
Auf Lager : 5780
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.083" (2.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ICM-1206
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 370mA