INND-SS30YAB
Inolux
Produkt-Nr.:
INND-SS30YAB
Beschreibung:
DISPLAY 7-SEG 0.3" SGL YLW 10SMD
Benutzer handbuch
Color Yellow
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm)
Millicandela Rating 8mcd
Product Status Active
Series INND-SS30
Power Dissipation (Max) 70mW
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.30" (7.62mm)
Mfr Inolux
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V