INND-SS40DRAB
Inolux
Produkt-Nr.:
INND-SS40DRAB
Beschreibung:
DISPLAY 7-SEG 0.4" SGL RED 10SMD
Benutzer handbuch
Color Red
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm)
Millicandela Rating 4mcd
Product Status Active
Series INND-SS40
Power Dissipation (Max) 70mW
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.40" (10.16mm)
Mfr Inolux
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V