Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL6414EVAL1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EVAL BOARD 1 FOR ISL6414
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Series | - |
| Channels per IC | 3 - Triple |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 1.8V, 2.84V, 2.84V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Current - Output | 500mA, 300mA, 200mA |
| Utilized IC / Part | ISL6414 |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Regulator Type | Positive Fixed |
| Voltage - Input | 3V ~ 3.8V |