Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL80138EVAL1Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
EVAL BOARD FOR ISL80138
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Channels per IC | 1 - Single |
| Current - Output | 150mA |
| Product Status | Active |
| Regulator Type | Positive Adjustable |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 2.5V ~ 12V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL80138 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 6V ~ 40V |
| Base Product Number | ISL80138 |