MFL1206R0330FS
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MFL1206R0330FS
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Auf Lager : 7830
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.032" (0.81mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 33 mOhms
Series MFL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W