MFLA2512R5100FC
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
MFLA2512R5100FC
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 0.51 OHM 1% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 510 mOhms
Series MFLA
Power (Watts) 1W