MHR0317SA506F70
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
MHR0317SA506F70
Beschreibung:
RES 50M OHM 1% 0.8W RADIAL
Auf Lager : 32
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.693" L x 0.098" W (17.60mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Resistance 50 MOhms
Series MHR
Power (Watts) 0.8W